[VAZGEÇ]

[VAZGEÇ]

Türkoğlu Endüstriyel Kömür

REKLAM

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon :
0 (372) 3235461
Fax :
0 (372) 3235147
İnternet Sitesi :
http://www.turkoglumadencilik.com.tr
Adres :
Bağlık Mah.Erdemir Cad.
Çiğdem İş Merkezi No 115 Kat:3 No:6
Ereğli / Zonguldak
Ziyaretçi İstatistiği :
Bu sayfa 251852 kere gösterilmiştir
REKLAM

FİRMA HAKKINDA

Türkoğlu Madencilik, madencilik sektörüne 1974 yılında başlamıştır. 1982 yılına kadar kömür ocağı işletmeciliği ile çimento endüstrisine kömür tedariki yapmıştır. 1982 yılında Türk döküm endüstrisine yönelik döküm kumu katkı maddesi olan pulvarize kömür tozu üretimine Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği kurucusu sayın Turgut ÖZAL'ın tavsiyesi ile başlamıştır.

1996'da şirketleşerek döküm endüstrisinin ihtiyaclarına %100 cevap verecek seviyeye ulaşmıştır. Pulvarize kömür tozu konusunda edindiği bilgi birikimi ile döküm endüstrisinin talepleri doğrultusunda firma bünyesinde bulunan laboratuarlarda incelenerek, fiziksel ve kimyasal analiz değerlerine uygun olarak pulvarize kömür tozu üretimi yapmaktadır.

Misyonumuz

  • Toplam Kalite Yönetimini uygulayarak yurt içi ve yurt dışı pazarlar için döküm sektörüne, yüksek kalitede kömür tozu üreten,
  • Mevcut kurulu kapasitesinin tamamını kullanan, pazarlarda düzenli olarak payını artıran,
  • Müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlayan, Çağdaş teknolojiyi izleyen, topluma ve çalışanlarına saygı duyan,
  • Devamlı büyümeyi ilke edinen bir firma olacaktır.

Vizyonumuz

Müşteri Odaklı ve Kaliteli Hizmet Anlayışıyla Döküm kumu katkı maddesi KÖMÜR TOZU imalat sanayinde dünya markası olmaktır.


Bilindiği gibi eKömür.com üyelerine ÜCRETSİZ hizmetler sağlayabilmek için Web Server, Mail Server ve SMS serverlar başta olmak üzere istihtam ettiği personelleri ile çok büyük giderlere katlanmaktadır. eKömür.com'un hiç bir Kömür Satıcısı yada İhtalatçıyla ilgisi/ilişkisi yoktur ve olmayacaktır. Bahsedilen maliyetlerin altından kalkmamız için sponsor marka uygulaması yapmaktayız. Buna karşılık sponsor firmalarımıza satışlarını arttırmaya yönelik özel fiyat isteme formları, bayi listesi, dağıtım bölgesi listesi yayınlama gibi bazı özel haklar tanımlamaktayız.

TÜRKOĞLU ENDÜSTRİYEL KÖMÜR Sponsor Markalarımız içinde Yer Almadığından Fiyat Listesi, Özel fiyat Teklif İsteme Formu, Kömür Analiz Raporları, Bayileri ve Dağıtım bölgeleri gösterilmemektedir. eKömür'e gösterdiğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.

eKömür'ün Tavsiye Ettiği Markalar