[VAZGEÇ]

[VAZGEÇ]

ATAKAŞ KÖMÜR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ATAKAŞ KÖMÜR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon :
0 (326) 7181616
Fax :
0 (326) 7181618
İnternet Sitesi :
http://www.atakas.com.tr
Adres :
Özerli Mah. Alparslan Türkeş Bulv. no:346 Dörtyol / Hatay
Ziyaretçi İstatistiği :
Bu sayfa 190100 kere gösterilmiştir
REKLAM

FİRMA HAKKINDA

1995 Yılında PAYAS'da kurulan Atakaş Şirketler Grubuna ait, kapalı alan 12.500 m2, tamamı 20.000 m2 alan üzerinde kurulu briket kömür fabrikamız, son teknolojik makineler ile tozsuz, issiz ve içerisine yabancı madde katılmadan ithal Sibirya kömürünün tozundan briket kömür üretmektedir.

İkinci fabrikasını 2004 yılında Gebze'de tamamı öz sermaye ve ithal teknoloji kullanılarak 21.000 m2 kapalı alan üzerinde kurulu Gebze fabrikasını faaliyete geçirmiştir.

Tesislerimizde 100 ton/saat'lik kapasitesi ile yılda 500.000 ton üretip, saat de 300 ton yükleme yapılabilmektedir.Yeşilkor Briket Kömür Fabrikası, Avrupa'da kurulu en modern teknolojiye sahip tesistir.Bağlayıcı olarak yalnızca melas kullanılır. Yanma sırasında koku ve duman çıkartmaz.

Kül Oranı : Max % 11
Nem Oranı : Max % 8
Kükürt Oranı : Max % 0.5'dir.

Yeşilkor briket kömürün kırılma mukavemeti en az 150-175 kg/cm2 dir. Bu nedenle depolanırken kırılmaz ve tozlanmaz.
Sibirya kömürünün tozundan üretildiğinden dolayı kalori değeri 6800-7500 Kcal/kg'dır.

Türkiye'nin ihtiyacı olan düşük kükürt ve düşük kül oranlı, yüksek kalorili kömürlerin en iyisini ithal ederek işleyen kuruluşumuz Yeşilkor'u halkımıza güvenle sunmaktadır.

Satışı yapılan tescilli markalarımız Yeşilkor ve Cemre’dir.

Payas ve Gebze'de Kurulu tesislerimizde son teknolojik olanaklarla; briket, eleme ve paketleme işlemlerini yapan firmamız, insan sağlığına ve doğaya verdiği önemle de, aranılan marka olmanın guruyla, çalışmalarına "HEP BAŞARI" ilkesiyle devam etmektedir.


Bilindiği gibi eKömür.com üyelerine ÜCRETSİZ hizmetler sağlayabilmek için Web Server, Mail Server ve SMS serverlar başta olmak üzere istihtam ettiği personelleri ile çok büyük giderlere katlanmaktadır. eKömür.com'un hiç bir Kömür Satıcısı yada İhtalatçıyla ilgisi/ilişkisi yoktur ve olmayacaktır. Bahsedilen maliyetlerin altından kalkmamız için sponsor marka uygulaması yapmaktayız. Buna karşılık sponsor firmalarımıza satışlarını arttırmaya yönelik özel fiyat isteme formları, bayi listesi, dağıtım bölgesi listesi yayınlama gibi bazı özel haklar tanımlamaktayız.

ATAKAŞ KÖMÜR Sponsor Markalarımız içinde Yer Almadığından Fiyat Listesi, Özel fiyat Teklif İsteme Formu, Kömür Analiz Raporları, Bayileri ve Dağıtım bölgeleri gösterilmemektedir. eKömür'e gösterdiğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.

eKömür'ün Tavsiye Ettiği Markalar